AdChoice – ustawienia reklam na eBay

Co to jest AdChoice?

Aby wyświetlać zindywidualizowane reklamy, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, możemy wykorzystywać informacje o Tobie. W każdej chwili możesz wyłączyć wyświetlanie zindywidualizowanych reklam. Jeśli wyłączysz wyświetlanie zindywidualizowanych reklam, reklamy nadal będą wyświetlane, ale nie będą dostosowane do Twoich zainteresowań określonych na podstawie działań na eBay.

Błąd: Nie mogliśmy zrealizować Twojego polecenia. Spróbuj ponownie.

Czy możemy wykorzystywać informacje o Twoich działaniach na eBay do prezentowania Ci zindywidualizowanych reklam?

Wyłączyłeś(łaś) program AdChoice dla tej przeglądarki.

Nie będziemy już wyświetlać w tej przeglądarce reklam dostosowanych na podstawie Twoich działań na eBay. Wprowadzenie tych zmian może potrwać kilka godzin. Pamiętaj, że reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą nie być odpowiednie do Twoich zainteresowań. Jeśli korzystasz z innych przeglądarek i urządzeń do przeglądania Internetu, musisz zrezygnować z dostosowanych reklam w każdej z tych przeglądarek i na każdym urządzeniu. Dowiedz się więcej

Aby ustawić spójne reguły AdChoice, zaloguj się do swojego konta i skonfiguruj ustawienia AdChoice. Zaloguj się

Jak wyświetlamy te reklamy Tobie

Jakie informacje posiadamy

Kiedy korzystasz z serwisu lub usługi świadczonej przez jedną z firm z grupy eBay, lub w inny sposób wchodzisz w interakcje z naszymi treściami, uzyskujemy dostęp do takich informacji jak wyszukiwane przez Ciebie słowa i zawartość stron, które oglądasz. Mamy też dostęp do danych demograficznych (gdzie mieszkasz, do jakiej grupy wiekowej należysz, jakiej jesteś płci) lub ustawień finansowych (np. czy zwykle płacisz kartą kredytową czy za pomocą serwisu PayPal).

Jak wykorzystujemy informacje

Korzystamy z tych wszystkich informacji, aby określić, co może Cię zainteresować. Dzięki temu możemy dostosować swoje usługi i poprawić ich jakość, zarówno we wszystkich serwisach firm z grupy eBay, jak i w innych miejscach w sieci.

Z kim współpracujemy

Możemy współpracować z innymi firmami, w tym z serwisami internetowymi i sieciami reklamowymi, w celu wyświetlania Ci zindywidualizowanych reklam. Nasi partnerzy mogą mieć dostęp do informacji o Tobie, aby pomóc nam w przygotowaniu reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie udostępniamy im jednak Twoich informacji osobistych do ich własnych celów, a ponadto wdrożyliśmy odpowiednie mechanizmy zabezpieczeń, które uniemożliwiają odkrycie Twojej tożsamości. Dowiedz się więcej o naszych zasadach dotyczących udostępniania danych innym firmom, czytając nasze Oświadczenie o prywatności.

Jak kontrolować informacje o sobie

Możesz nie wyrazić zgody na wykorzystywanie informacji o Twoich działaniach na eBay do dostosowywania reklam, które prezentujemy Ci na eBay i innych stronach. Gdy widzisz łącze „Informacje” lub „AdChoice” obok naszej reklamy, w jej treści lub w stopce naszego serwisu, kliknij je, aby sprawdzić lub zmienić ustawienia dotyczące reklam. Pamiętaj, że po wyłączeniu zindywidualizowanych reklam, reklamy nadal będą wyświetlane, ale nie będą dostosowane do Twoich zainteresowań określonych na podstawie działań na eBay.