Prawo do rezygnacji dla konsumentów z Kalifornii

Czym jest Prawo do rezygnacji dla konsumentów z Kalifornii?

Od 1 stycznia 2020 r na mocy ustawy CCPA (California Consumer Privacy Act) obowiązują nowe prawa dotyczące ochrony danych rezydentów stanu Kalifornia, w tym możliwość rezygnacji ze „sprzedaży” ich danych osobowych, zgodnie z definicją podaną w ustawie CCPA. Jak wyjaśniamy w dokumencie State Privacy Disclosures, definicja „sprzedaży” w ustawie CCPA jest szeroka i obejmuje udostępnianie danych powszechne między rynkami online.

Bez Twojej wyraźnej zgody eBay nie sprzedaje Twoich informacji osobistych za pieniądze, jednak udostępniamy informacje w wielu innych celach, np. aby dostosować dla Ciebie funkcjonalność serwisu online lub wyświetlać Ci bardziej trafne reklamy. Możesz nie wyrazić zgody na wykorzystywanie informacji o Twoich działaniach na eBay do dostosowywania reklam, które prezentujemy Ci na eBay i innych stronach, zmieniając ustawienie poniżej.

Błąd: Nie mogliśmy zrealizować Twojego polecenia. Spróbuj ponownie.

To Prawo do rezygnacji jest przeznaczone dla konsumentów z Kalifornii, zgodnie z definicją w ustawie CCPA.

Aby zrezygnować, zmień ustawienie na „wyłączone”.

Aby dowiedzieć się więcej o informacjach osobistych, które zbieramy, oraz o zasadach ich udostępniania, zapoznaj się z naszym Oświadczeniem o prywatności. Konsumentów z Kalifornii prosimy o zapoznanie się z naszym dokumentem State Privacy Disclosures, który zawiera informacje o ich prawach oraz innych sposobach na składanie wniosków dotyczących prywatności.

*Aby Twoja rezygnacja została powiązana z Twoim kontem eBay, musisz zalogować się do konta, zanim zmienisz ustawienia. Jeśli nie jesteś zalogowany(na), ustawienie rezygnacji będzie dotyczyło tylko korzystania z serwisu eBay w bieżącej przeglądarce, której właśnie używasz, i tylko do chwili wyczyszczenia plików cookie.