Informacje o przedmiocie

Stan:
Używany
Cena:
GBP 19,00
Około 104,66 zł(z wysyłką)
Salomon Active-8 Skate CL Ski Boots SNS Blue Gray Size UK 4

Salomon Active-8 Skate CL Ski Boots SNS Blue Gray Size UK 4

Bez dodatkowych opłat importowych przy dostawie.
Ten przedmiot zostanie wysłany w ramach Programu wysyłki międzynarodowej ze śledzeniem przesyłki.Dowiedz się więcej
Wysyłka:
GBP 50,71 (około 279,32 zł) Wysyłka przyspieszona do: Stany Zjednoczone przez Program wysyłki międzynarodowej
Ta kwota zawiera podane przez sprzedawcę opłaty za wysyłkę na terenie kraju oraz obowiązujące opłaty za wysyłkę za granicę, opłaty za obsługę i inne opłaty. Kwota może ulec zmianie do chwili dokonania płatności. Dodatkowe informacje znajdziesz w Warunkach Programu wysyłki międzynarodowej.
| Zobacz szczegółydla wysyłki
Znajduje się w: London, London, Wielka Brytania
Wysyłka do: Arabia Saudyjska, Aruba, Australia, Bahamy, Bahrajn, Bangladesz, Barbados, Belize, Bermudy, Boliwia, Brunei, Chile, Dominika, Egipt, Europa, Filipiny, Grenada, Gujana Francuska, Gwadelupa, Gwatemala, Honduras, Hongkong, Jamajka, Japonia, Jordania, Kajmany, Kambodża, Kanada, Katar, Kolumbia, Korea Południowa, Kostaryka, Kuwejt, Makau, Malediwy, Malezja, Martynika, Montserrat, Nikaragua, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Panama, Paragwaj, Południowa Afryka, Reunion, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Salwador, Singapur, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Tajlandia, Tajwan, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos, Urugwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie Zobacz szczegółydla wysyłki
Opłaty importowe: 
Bezpłatnie (kwota potwierdzona w Realizacji transakcji)
Ta kwota zawiera obowiązujące opłaty celne, podatki, prowizje za pośrednictwo i inne opłaty. Kwota może ulec zmianie do chwili dokonania płatności. Dodatkowe informacje znajdziesz w Warunkach Programu wysyłki międzynarodowej.
Dostawa:
Szacowana: między Śr, 27 lip a Wt, 2 sie do 20147
Szacowane czasy dostaw - otwiera się w nowym oknie lub nowej karcie uwzględniają podany przez sprzedawcę czas na wysłanie przesyłki, kod pocztowy nadawcy, kod pocztowy odbiorcy i czas przyjęcia. Czasy te zależą od wybranego rodzaju usługi wysyłkowej oraz czasu rozliczenia płatnościrozliczona płatność - otwiera się w nowym oknie lub nowej karcie. Czasy dostawy mogą się różnić, szczególnie w okresach największego ruchu.
Obejmuje śledzenie przesyłki
Płatności:
     
Opłaty za wysyłkę za granicę i opłaty importowe płacisz firmie Pitney Bowes Inc. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej o Programie wysyłki międzynarodowej na eBay