Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Korzystanie z AdChoice

 

Program AdChoice pozwala Ci zdecydować, czy chcesz oglądać dopasowane reklamy na eBay lub w witrynach naszych partnerów marketingowych.

Gdy przeszukujesz, przeglądasz zawartość i korzystasz ze stron eBay i naszych partnerów, zbierane przez nas informacje o Tobie pomagają nam lepiej dopasować prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań.

Chcesz zmienić ustawienia otrzymywania powiadomień e-mail od eBay, w tym wiadomości marketingowych? Zapoznaj się z naszym artykułem Zmiana ustawień powiadamiania.

Jak działa AdChoice

Reklamy – zarówno te w serwisie eBay, jak i poza nim – będące częścią programu AdChoice, zawierają łącze AdChoice oraz ikonę. Klikając łącze lub ikonę można zobaczyć więcej informacji o AdChoice, a także opcje ustawień reklamowych.

Kliknięcie łącza lub ikony AdChoice powoduje wyświetlenie wyskakującego okienka, w którym można przeczytać nasze Oświadczenie o prywatności. Jeśli nie widzisz wyskakującego okienka, prawdopodobnie masz włączoną funkcję blokowania wyskakujących powiadomień.

Jak rozpocząć korzystanie z AdChoice i jak zrezygnować z tego programu

Aby włączyć funkcję dopasowanych reklam AdChoice:

  1. Przejdź na naszą stronę AdChoice.

  2. W polu Czy możemy wykorzystywać dane o Twojej aktywności na eBay do prezentowania Ci dopasowanych reklam? wybierz Tak.

Aby wyłączyć funkcję dopasowanych reklam AdChoice:

Aby zrezygnować z programu dla jednej przeglądarki:
  1. Przejdź na naszą stronę AdChoice.

  2. W polu Czy możemy wykorzystywać dane o Twojej aktywności na eBay do prezentowania Ci dopasowanych reklam? wybierz Nie. Nie będziemy już prezentować dopasowanych reklam w obecnie używanej przeglądarce.

Jeśli korzystasz z innych przeglądarek i urządzeń do przeglądania Internetu, musisz zrezygnować z dostosowanych reklam w każdej z tych przeglądarek i na każdym urządzeniu.

Możesz także zrezygnować z dopasowanych reklam na naszej stronie ustawień reklam i pokrewnych treści. W tym celu:

  1. Obok opcji „Personalizacja” wybierz Nie.

  2. Wybierz Zapisz.

Gdy dokonasz rezygnacji, reklamy z łączem i ikoną AdChoice będą nadal wyświetlane, ale nie będą dostosowane do Twoich zainteresowań.

Twoje ustawienia w programie AdChoice pozostaną włączone, nawet jeśli nie zalogujesz się na eBay, dopóki nie wyczyścisz plików cookie w przeglądarce.

Określanie ustawień reklamowych w programie AdChoice

Aby określić ustawienia AdChoice, wystarczy kliknąć łącze w reklamie AdChoice. W tym celu:

  1. Wybierz łącze AdChoice w reklamie z ikoną AdChoice. Zobaczysz informacje o reklamie i politykę prywatności reklamodawcy.

  2. Wybierz odpowiednie opcje, np., czy chcesz wyłączyć wszystkie spersonalizowane reklamy, czy tylko materiały konkretnego reklamodawcy.

 

Jak wykorzystujemy i udostępniamy Twoje dane

Prywatność użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego nie udostępniamy partnerom żadnych informacji pozwalających na zidentyfikowanie danej osoby. Możemy współpracować z innymi stronami i sieciami reklamowymi w zakresie wyświetlania dopasowanych reklam, a nasi partnerzy mogą mieć dostęp do części informacji, które zbieramy. Stosujemy odpowiednie środki uniemożliwiające rozpoznanie tożsamości naszych użytkowników.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi