Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Ochrona użytkowników i transakcji

Aby promować bezpieczeństwo transakcji, zapewniamy:

System opinii

Opinie to podstawa zaufania na eBay. Aby ułatwić sobie decyzję o transakcji z innym użytkownikiem, sprawdź jego reputację zanim od niego kupisz lub przyjmiesz jego ofertę. Aby sprawdzić czyjąś kartę opinii, kliknij liczbę obok nazwy tego użytkownika lub wyszukaj jego profil.

Pomoc w przypadku problemów z transakcjami

W przypadku problemów z transakcją skontaktuj się bezpośrednio z partnerem handlowym. Jeśli to nie pomoże, skorzystaj z naszego Centrum rozstrzygania, aby zgłosić problem i znaleźć rozwiązanie.

Masz problemy ze sprzedawcą?

Sprawdź, co zrobić jeśli nie otrzymasz przedmiotu lub jest on niezgodny z opisem.

Masz problemy z kupującym?

Skorzystaj z Centrum rozstrzygania, jeśli kupujący nie zapłacił lub chcesz anulować transakcję.

Pomoc w zabezpieczaniu konta eBay

Jednym z najpoważniejszych zagrożeń dla bezpieczeństwa kont eBay są fałszywe wiadomości e-mail i strony internetowe. Służą one do wyłudzania danych osobistych i informacji o koncie. Pamiętaj, że:

Nigdy nie prosimy o przesłanie poufnych informacji e-mailem. Możesz zgłaszać fałszywe wiadomości e-mail .
We wszystkich e-mailach, które do Ciebie wysyłamy, znajduje się nasz podpis cyfrowy, według którego dostawcy poczty e-mail potwierdzają autentyczność wiadomości.
Nasze wiadomości znajdziesz również na stronie Mój eBay > Wiadomości.

Dowiedz się więcej, jak chronić swoje konto eBay .

Ochrona Twoich danych

Informacje o tym, jak chronimy Twoje dane osobowe przed innymi użytkownikami eBay oraz innymi osobami znajdziesz w naszych zasadach zachowania poufności.

Stosujemy wiele rozwiązań proceduralnych i technicznych, takich jak zapory sieciowe, szyfrowanie czy protokół SSL, aby chronić Twoje informacje osobiste przed utratą, kradzieżą, nieautoryzowanym dostępem oraz ujawnieniem. Jako dodatkowe zabezpieczenie wykorzystujemy pliki cookie i web beacon.

Reguły i zasady promujące bezpieczeństwo transakcji

Aby pomóc w przestrzeganiu prawa i przepisów oraz promować bezpieczeństwo transakcji, wprowadziliśmy wiele reguł i zasad:

Wszyscy użytkownicy są zobowiązani do zapoznania się z naszymi zasadami, a także stosownymi prawami i przepisami wymienionymi w Umowie z użytkownikiem. Naruszenie naszych zasad może spowodować usunięcie aukcji i ograniczenie funkcjonalności konta.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi