Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Jak kontaktować się z użytkownikami eBay

Jak zadać sprzedawcy pytanie dotyczące przedmiotu

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zanim zalicytujesz lub kupisz, skontaktuj się ze sprzedawcą:

 1. Uważnie przeczytaj opis przedmiotu i sprawdź, czy dostępne są pytania i odpowiedzi (FAQs).

 2. Na dole strony aukcji kliknij łącze Zadaj pytanie.

 3. Na stronie Znajdź odpowiedzi wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie i sprawdź, czy dostępne są potrzebne Ci informacje.

 4. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych informacji, w sekcji Czy odpowiedzieliśmy na Twoje pytania? wybierz opcję Nie, chcę skontaktować się ze sprzedającym i przejdź dalej.

 5. Na stronie Skontaktuj się z użytkownikiem wpisz swoje pytanie. Zależnie od tematu wybranego w punkcie 3, konieczne może być podanie dodatkowych informacji.

 6. Wpisz kod weryfikacyjny i wyślij pytanie.

Uwaga:

 • Niektórzy sprzedawcy nie przyjmują pytań przed zakupem przedmiotu.

Jak wysłać wiadomość do innego użytkownika

 1. Kliknij nazwę użytkownika, z którym chcesz się skontaktować.

 2. Na jego stronie Mój świat eBay kliknij łącze Skontaktuj się z użytkownikiem.

 3. W nowym oknie w menu Wybierz przedmiot wybierz przedmiot, który kupiłeś lub obserwujesz, lub wybierz opcję Podaj numer przedmiotu i wpisz nr przedmiotu, o który chcesz zapytać.

 4. Kliknij przycisk Kontynuuj.

 5. Na stronie Znajdź odpowiedzi wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie i sprawdź, czy dostępne są potrzebne Ci informacje.

 6. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych informacji, w sekcji Czy odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie? wybierz opcję Nie, chcę skontaktować się ze sprzedającym i kliknij przycisk Kontynuuj.

 7. Na stronie Skontaktuj się z użytkownikiem wpisz swoje pytanie. Zależnie od tematu, jaki wybrałeś, konieczne może być podanie dodatkowych informacji.

 8. Ze względów bezpieczeństwa wpisz kod weryfikacyjny, a następnie kliknij przycisk Wyślij.

Uwaga: Jeśli Twoje pytanie nie dotyczy konkretnego przedmiotu tego sprzedawcy, w kroku 3 zaznacz opcję Nie dotyczy przedmiotu. Kliknij Kontynuuj i wpisz swoje pytanie, a następnie i kliknij Wyślij.

Wymagania dotyczące zachowania poufności danych

Jednym z naszych priorytetów jest ochrona naszych użytkowników, więc nie zezwalamy na wykorzystanie ich danych kontaktowych w celu finalizowania transakcji sprzedaży poza naszym serwisem. Gdy do tego dochodzi, pojawia się ryzyko oszustwa, a jeśli wystąpi jakiś problem, to kupujący i sprzedawcy nie są objęci naszymi programami ochrony. Powiadom nas, jeśli kupujący lub sprzedawca poprosi Cię o sfinalizowanie transakcji poza eBay.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi