Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Problemy z zakupami

Dowiedz się, na co zwracać uwagę, zanim coś kupisz. W przypadku problemów z zakupem, sprawdź Programy ochrony kupujących.

Rozwiąż problem

 
 
Jeśli wystąpią problemy z Twoim zamówieniem, możemy pomóc. Przeczytaj nasze artykuły opisujące co zrobić, jeśli nie otrzymasz przedmiotu i jak zwrócić przedmiot.
 
 
Zwrot pieniędzy został wysłany na tę samą formę płatności, jakiej użyłeś(łaś) do zapłaty. Środki powinny być dostępne w ciągu 3–5 dni roboczych.
Jeśli zwrot pieniędzy nastąpił ze względu na zwrot przedmiotu lub roszczenia w ramach Gwarancji zwrotu pieniędzy eBay, możesz sprawdzić status zwrotu pieniędzy w szczegółach prośby na stronie Mój eBay i poprosić nas o pomoc, jeśli zajdzie taka konieczność.
 
 
Jeśli chcesz anulować zamówienie, musisz przesłać do sprzedawcy prośbę o anulowanie zamówienia. Sprzedawca może zgodzić się na anulowanie zamówienia lub odmówić. Sprzedawca nie ma możliwości anulowania zamówienia po wysłaniu przedmiotu. Dowiedz się więcej o tym, jak kupujący może poprosić o anulowanie zamówienia.
 
Po kupieniu przedmiotu należy za niego jak najszybciej zapłacić. Jeśli nie zapłacisz w ciągu 4 dni kalendarzowych, sprzedawca może anulować Twoje zamówienie. W takim przypadku nie otrzymasz przedmiotu, a na Twoim koncie zostanie zarejestrowana zaległa płatność za przedmiot. Na kupujących, którzy mają nadmierną liczbę zaległych płatności za przedmioty lub anulowanych transakcji, możemy nałożyć ograniczenia lub zablokować im przywileje przysługujące kupującym. Przeczytaj więcej w sekcji Zasady dotyczące zaległych płatności za przedmioty.

Tematy Pomocy

Informacje podstawowe

Ochrona kupujących

 

Rozwiązywanie problemów

 

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi