Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Sprzedaż katalogów

Zasady

Sprzedaż katalogów, z których kupujący mogą zamawiać towary jest zabroniona. Dopuszczalna jest sprzedaż katalogów kolekcjonerskich, z których nie można zamawiać towarów.

Sprawdź, czy Twoja aukcja spełnia te wytyczne. Jeśli nie spełnia, możemy ją usunąć oraz ograniczyć funkcjonalność Twojego konta lub je zawiesić.

Wytyczne

Dozwolone

  • Stary lub kolekcjonerski katalog, z którego nie można już zamawiać towarów i jest zgodny z poniższymi wytycznymi.

  • Dowolny katalog, z dowolnego roku, w którego aukcji sprzedawca wyraźnie zamieścił następującą informację: „Z tego katalogu nie można zamawiać towarów”.

  • Dowolny katalog, z dowolnego roku, z którego nie można zamawiać towarów – na przykład katalog prezentujący linię produktów.

  • Katalogi aukcyjne wykorzystywane jako materiały referencyjne, przewodniki lub posiadające wartość kolekcjonerską.

Niedozwolone

  • Jakikolwiek inny katalog, z którego można zamawiać towary.

Sprzedając katalogi stare lub kolekcjonerskie, przestrzegaj tych wytycznych:

  • Sprzedawca katalogu nie może odnosić jakichkolwiek korzyści ze sprzedaży towarów przez dostawców występujących w katalogu.

  • Nazwa lub opis przedmiotu nie mogą zawierać obszernych list nazw marek, przedmiotów, kategorii lub cen. Jest to traktowane jako „spam oparty na słowach kluczowych” i narusza nasze zasady.

    Uwaga: Wszelkie dodatkowe informacje lub kategorie, jakie sprzedawca chce podać, można dodać za pomocą łącza „więcej informacji” w opisie. Przed dodaniem takiego łącza, sprawdź nasze zasady dotyczące łączy.

  • Starych i kolekcjonerskich katalogów nie można dołączać do jakiejkolwiek aukcji jako dodatku promocyjnego.

Aukcje, na których oferowane są katalogi, utrudniają kupującym wyszukanie odpowiednich towarów, a sprzedawcom sprzedaż rzeczywistych przedmiotów. Zachęcają również do transakcji poza serwisem eBay, co jest sprzeczne z naszymi zasadami.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Zgłoś naruszenie naszych zasad lub problemy dotyczące innego użytkownika.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi