Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Jak zamknąć Sklep eBay

Każdy sprzedawca prowadzący Sklep eBay jest dla nas bardzo ważny. Zanim zamkniesz Sklep, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozwiązać ewentualne problemy, które mogą być przyczyną Twojej decyzji.

Jeśli zamkniesz swój Sklep:

  • Wszystkie Twoje bieżące oferty Kup teraz zostaną automatycznie zakończone.

  • Wszystkie Twoje bieżące aukcje z licytacją pozostaną aktywne do upływu daty zakończenia lub do momentu sprzedaży.

  • Subskrypcja Sklepu trwa minimum 30 dni. Jeśli anulujesz subskrypcję w ciągu 30 dni, naliczona zostanie opłata za cały okres 30 dni. 

  • Jeśli anulujesz subskrypcję Sklepu, Twoja obecna subskrypcja i korzyści będą aktywne do końca miesiąca kalendarzowego.

Jeśli zmienisz subskrypcję Sklepu eBay:

  • Jeśli obniżysz poziom subskrypcji Sklepu (do subskrypcji z mniejszą liczbą przywilejów), Twoja obecna subskrypcja i korzyści będą aktywne do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zdecydujesz się na tańszą opcję Sklepu. Nowy poziom Sklepu i opłaty subskrypcyjne będą obowiązywać od początku następnego miesiąca.

  • Jeśli podniesiesz poziom subskrypcji Sklepu (do subskrypcji z większą liczbą przywilejów), nowy abonament i nowe korzyści zostaną aktywowane natychmiast. Opłaty miesięczne za niewykorzystaną część poprzedniej subskrypcji zostały zwrócone na Twoją formę płatności. Opłata za droższą subskrypcję również została naliczona proporcjonalnie w bieżącym miesiącu fakturowania; uaktualniona subskrypcja jest uznawana za nową subskrypcję.

Aby zamknąć Sklep eBay:
  1. Kliknij Anuluj subskrypcję Sklepu eBay poniżej lub przejdź do strony Subskrypcje.

  2. Znajdź swoją aktywną subskrypcję Sklepu i wybierz Anuluj subskrypcję.

  3. Jeśli dokupiłeś(łaś) dodatkowe pakiety, takie jak Zaawansowany menedżer sprzedaży, zostaną one automatycznie anulowane po anulowaniu subskrypcji.

Anuluj subskrypcję Sklepu eBay

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi