Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Zduplikowane aukcje z licytacją

Widoczność zduplikowanych aukcji z licytacją

Jeśli wystawisz zduplikowane aukcje z licytacją, w danym momencie widoczna będzie tylko jedna z nich (bez ofert). Gdy pierwsza aukcja zakończy się lub ktoś złoży na niej ofertę, wyświetlona zostanie kolejna aukcja z licytacją takiego samego przedmiotu.

Na stronie Mój eBay > Sprzedawanie poinformujemy Cię, że Twoja aukcja będzie dostępna dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę w identycznej aktywnej aukcji z licytacją.

Sprawdź, które aktywne zduplikowane aukcje nie są widoczne:
  1. W sekcji Działania aukcyjne kliknij Zduplikowane aukcje niewidoczne dla kupujących.

  2. Podaj dodatkowe informacje, a następnie kliknij Wyszukaj.

Opłaty

Jeśli wystawisz zduplikowane aukcje z licytacją, za każdą aukcję naliczymy pełną opłatę za wystawienie, nawet gdy taka aukcja nie będzie widoczna na eBay przez cały czas jej trwania. Możesz kwalifikować się jednak do otrzymania zwrotu opłaty za wystawienie.

Jeśli wystawiona zduplikowana aukcja z licytacją nie była widoczna na eBay, ale kwalifikuje się do zwrotu opłaty za wystawienie, zobaczysz odpowiedni komunikat w Mój eBay > Niesprzedane lub Menedżerze sprzedaży / Zaawansowanym menedżera sprzedaży > Podsumowanie > Działania akcyjne.

Porady

Aby mieć pewność, że Twoja aukcja z licytacją pojawi się w wynikach wyszukiwania, wystaw każdorazowo tylko 1 przedmiot. Nie duplikuj aukcji z licytacją. Na zduplikowanych aukcjach wystawiaj tylko taki towar, który dobrze się tak sprzedaje, np. towar trudny do zdobycia lub cieszący się dużym popytem. Zasady dotyczące zduplikowanych aukcji
Wystaw aukcje Kup teraz wielu przedmiotów. Poinformuj w aukcji, ile przedmiotów masz na sprzedaż. Więcej informacji o aukcjach Kup teraz
Jeśli chcesz mieć zduplikowane aukcje z licytacją, zaplanuj dla nich inne daty zakończenia. Jeśli ktoś nie wygra pierwszej aukcji, będzie mógł złożyć ofertę w kolejnej aukcji.
Mimo, że osobne aukcje tych samych przedmiotów mogą być widoczne w różnych serwisach, zalecamy wystawianie ich w pojedynczej aukcji.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi