Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Czas trwania ofert sprzedaży

Wystawiając przedmiot na sprzedaż, masz do wyboru takie czasy trwania ofert:

 • 1, 3, 5, 7, 10 lub 14 dni dla aukcji z licytacją

 • Ważne do odwołania dla ofert Kup teraz.

 

Co wziąć pod uwagę przy wyborze czasu trwania

Wymagania i ograniczenia

 • Aby móc wystawić ofertę 1-dniową, musisz mieć wynik opinii równy min. 5.
  Uwaga: Jeśli Twoje konto nie spełnia tego wymagania, opcja oferty 1-dniowej nie będzie dostępna w formularzu sprzedaży.

 • Wydłużanie czasu trwania — jeśli od chwili zatwierdzenia oferty minęło co najmniej 2h, nie możesz przedłużyć czasu jej trwania.

Zależności czasowe
Jeśli przedmiot jest związany z jakimś wydarzeniem, np.: jest to prezent świąteczny lub bilety na koncert, upewnij się, że oferta zakończy się odpowiednio wcześnie, aby kupujący mógł otrzymać przesyłkę przed świętem lub imprezą.

Ilość sprzedawanych przedmiotów

 • Jeżeli sprzedajesz na dużą skalę i wystawiasz wiele identycznych przedmiotów, wystaw wiele przedmiotów jednocześnie, co pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze.

 • W przypadku ofert sprzedaży wielu przedmiotów, zalecamy format Kup teraz i czas trwania 30 dni lub Ważne do odwołania . Opłaty za oferty ważne do odwołania są naliczane raz w miesiącu kalendarzowymco 30 dni.

 • Jeśli częściej sprzedajesz, zwiększy się prawdopodobieństwo, że Twoja oferta znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania - niedawna sprzedaż jest czynnikiem, który uwzględniamy przy ustalaniu kolejności wyświetlania ofert w wynikach wyszukiwania.

Godziny rozpoczęcia i zakończenia ofert sprzedaży

 • Godziny rozpoczęcia — gdy wystawiasz ofertę sprzedaży przy pomocy formularza sprzedaży, rozpoczyna się ona natychmiast, chyba że zaplanujesz jej rozpoczęcie w innym terminie.

  Uwaga: Nie możemy zagwarantować dokładnych czasów trwania, ponieważ w niektórych przypadkach Twoje oferty mogą pojawić się w wynikach wyszukiwania wg słów kluczowych lub kategorii kilkanaście godzin po ich utworzeniu. Swoje oferty możesz znaleźć przy użyciu nr przedmiotu lub w Mój eBay > Sprzedawanie.

 • Godziny zakończenia — oferty kończą się po określonej liczbie dni od rozpoczęcia. Przykład: Wystawiasz ofertę w niedzielę o 13:14 i wybierasz, że ma ona trwać 3 dni > Oferta zakończy się w środę o 13:14.

 • Oferty Kup teraz i aukcje z opcją Kup teraz kończą się w momencie, gdy kupujący zgodzi się kupić przedmiot.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi