Aktualności dla sprzedawców I marzec 2021

Przygotuj się na nowe usługi płatności, skorzystaj z integracji Menedżera wysyłek z BaseLinker oraz zapoznaj się z wymogami dotyczącymi VAT i innymi zmianami

Zarządzanie sprzedażą

Skorzystaj z integracji Menedżera wysyłek z BaseLinker i promocyjnych stawek na wysyłkę lub bezpłatnego okresu testowego BaseLinker.

Przygotuj się na zmiany wymagań i przepisów dotyczących VAT w Niemczech i UE.

Sprawdź także, jakie zmiany wprowadzimy w zakresie zarządzania sprawami posprzedażowymi i anulowania nieopłaconych zamówień.

Płatności i ochrona kupujących

W 2021 r. będziemy wymagać od sprzedawców, aby zarejestrowali się w systemie usług płatności przetwarzanych przez eBay. Wprowadzimy też Gwarancję zwrotu pieniędzy eBay dla kupujących na wypadek m.in. nieotrzymania towaru czy niezgodności z opisem.

Wystawianie ofert, parametry i kategorie

Wypróbuj nowy formularz sprzedaży dostosowany do wystawiania ofert na różnych urządzeniach. Sprawdź, jakie parametry są wymagane w ofertach od 22 lutego i jakie parametry wprowadzimy w wybranych kategoriach na początku maja.

Opłaty

Wprowadzamy zmiany opłat w celu ujednolicenia warunków prowadzenia sprzedaży na rynkach eBay i ułatwienia sprzedaży międzynarodowej.

Zmiany opłat, subskrypcji i limitów liczby ofert

Zmiany w naszych serwisach zagranicznych

Sprawdź, jakie zmiany wprowadzamy na innych rynkach.

Zmiany w serwisach zagranicznych