Nowy formularz sprzedaży

Co musisz wiedzieć

Wkrótce niektórzy sprzedawcy będą mogli wypróbować nowy formularz sprzedaży, który zapewnia bardziej spójny proces wystawiania ofert na różnych urządzeniach.

W ciągu następnych kilku tygodni umożliwimy to wszystkim sprzedawcom - podczas tworzenia ofert zobaczysz łącze „Wypróbuj nowy formularz sprzedaży”.

W ciągu następnych kilku miesięcy stanie się on domyślnym formularzem sprzedaży, ale co najmniej do połowy maja 2021 r. będzie można powrócić do obecnej wersji. W ramach prac nad ujednoliceniem procesu wystawiania ofert w drugiej połowie roku będziemy poszerzać dostępne funkcje.

Co się zmienia

Nowy formularz sprzedaży łączy w sobie najlepsze funkcje obecnych narzędzi oraz przejrzysty układ i spójny interfejs na wszystkich urządzeniach ― smartfonach, tabletach i komputerach. Dzięki nowej ujednoliconej wersji sprzedawcy nie muszą już uczyć się obsługi różnych narzędzi, gdy korzystają z różnych urządzeń lub gdy rozwijają skalę działalności.

Zaktualizowany formularz został oparty na nowej technologii, która umożliwia nam szybsze udostępnianie nowych i pomocnych funkcji, takich jak:

      Usuwanie tła ze zdjęć na komputerze stacjonarnym. Do tej pory dostępne tylko na urządzeniach mobilnych, pomaga tworzyć profesjonalnie wyglądające zdjęcia.

      Zapisane ustawienia. Zapamiętamy niektóre z Twoich ustawień, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy wystawianiu kolejnych ofert.

      Nowe funkcje, takie jak nowe skróty klawiszowe i narzędzia do optymalizacji zarządzania zdjęciami, które mają pomóc Ci wystawiać szybciej i efektywniej.

Te zmiany nie będą miały wpływu na pola w formularzu, parametry przedmiotu ani integracje z zewnętrznymi narzędziami do wystawiania ofert. 

Cały czas pracujemy nad rozwijaniem funkcji tego narzędzia, kierując się uwagami sprzedawców.