Zdjęcie 1 z 7







Galeria
Zdjęcie 1 z 7







Masz taki przedmiot na sprzedaż?
FARO DELANTERO DERECHO IVECO DAILY DESDE 2014 FARO LUZ DELANTERO PRINCIPAL
EUR 129,99
Około555,17 zł
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
EUR 60,00 (około 256,25 zł) Envío internacional urgente.
Znajduje się w: Lerida, Hiszpania
Dostawa:
Szacowana między Śr, 6 sie a Pn, 11 sie do 94104
Wysyłka dzisiaj, jeśli zamówisz w ciągu 15 godz. 50 min
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 144500367007
Ostatnia aktualizacja: 25-03-2025 18:26:01 CET Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- MPN
- AF5727Q
- Marca
- DCO
- Tecnología
- Halógena
- Ubicación en el coche
- Derecha, Delantero
- EAN
- 8435617104575
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
Numer VAT (NIP): ES B25814252
Wystawiam faktury VAT.
Informacje o bezpieczeństwie i dostępności
O tym sprzedawcy
Comprafácil
97% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 7,8 tys.
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (905)
- e***d (404)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyTodo ok. Good ebayer.
- 6***s (90)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonySe adapta perfectamente.
- t***d (95)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyenvio rapido todavia tengo que montarlo .