Głośnik YAESU SP-10 do FT-991A/991

Tekst oryginalny
YAESU SP-10 Speaker for FT-991A/991
Japanqueen
(1520)
Sprzedawca: prywatnyZarejestrowany jako prywatny sprzedawca
W związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów UE o ochronie konsumentów nie mają zastosowania. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcej
118,00 USD
Około434,69 zł
Stan:
Nowy
Ostatnia sztukaSprzedane: 8
To jest popularny przedmiot. Sprzedało się już tyle sztuk: 8.
Inni też oglądają ten przedmiot. Tyle osób dodało tę ofertę do obserwowanych: 7.
Wysyłka:
38,00 USD (około 139,98 zł) Standard Shipping from outside US.
Znajduje się w: Kyoto, Japonia
Ta oferta sprzedaży obejmuje obowiązujące opłaty importowe – po zrealizowaniu transakcji nie zapłacisz żadnych dodatkowych opłat.
Opłaty importowe:
Obejmuje opłaty importowe
Dostawa:
Szacowana między Pn, 15 gru a Cz, 18 gru do 94104
Szacowane czasy dostaw - otwiera się w nowym oknie lub nowej karcie uwzględniają podany przez sprzedawcę czas na wysłanie przesyłki, kod pocztowy nadawcy, kod pocztowy odbiorcy i czas przyjęcia. Czasy te zależą od wybranego rodzaju usługi wysyłkowej oraz czasu rozliczenia płatnościrozliczona płatność - otwiera się w nowym oknie lub nowej karcie. Czasy dostawy mogą się różnić, szczególnie w okresach największego ruchu.
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci sprzedawca.
Płatności:
     Diners Club

Kupuj bez obaw

Najlepszy Sprzedawca
Gwarancja zwrotu pieniędzy eBay
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 156486476823
Ostatnia aktualizacja: 12-11-2025 09:55:50 CET Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki

Parametry przedmiotu

Stan
Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu ...
Brand
Yaesu
Type
Portable Speaker System
Model
Yaesu SP10
Connectivity
UHF, Wired

Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę

O tym sprzedawcy

Japanqueen

99,2% opinii pozytywnychSprzedane przedmioty: 5,5 tys.

Dołączył: lip 2019
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Opinie sprzedawcy

Błąd podczas wyświetlania opinii. Spróbuj odświeżyć tę stronę.