Zdjęcie 1 z 4




Galeria
Zdjęcie 1 z 4




Masz taki przedmiot na sprzedaż?
DESIGNERSKI NASZYJNIK IZRAEL SREBRO I OPAL–
US $39,99
Około147,40 zł
Stan:
Używany
Przedmiot, który był poprzednio noszony. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Bezpłatnie USPS First Class®.
Znajduje się w: Jupiter, Florida, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Cz, 7 sie a Pn, 11 sie do 94104
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci sprzedawca.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 156782307923
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- Shablool
- Type
- Necklace
- Color
- Silver
- Style
- Chain, Pendant
- Base Metal
- Sterling Silver
- Main Stone Color
- Blue
- Main Stone
- Opal
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
STERLING TREASURES LLC.
98,6% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 17 tys.
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Popularne kategorie z tego Sklepu
Opinie sprzedawcy (7 410)
- e***p (325)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyVery nice charm. I just got a Donatella charm bracelet so this is perfect! Thank you for shipping it so quickly to me. It was very nicely packed, too!
- l***l (11)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyMy dress arrived promptly, it was as described and packing was excellent. I would purchase again.
- d***d (243)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyGreat seller with quick and safe shipping! Thanks for the deal