Zdjęcie 1 z 12












Galeria
Zdjęcie 1 z 12












Masz taki przedmiot na sprzedaż?
DKNY NY-1316 Chronograf Zegarek męski Kwarcowy 34mm Twarz Skórzany pasek Dzień 51–
GBP 26,99
Około132,10 zł
Stan:
Używany
Przedmiot, który był poprzednio noszony. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Może nie być wysyłki do: Stany Zjednoczone. Zobacz opis przedmiotu lub skontaktuj się ze sprzedawcą w sprawie opcji wysyłki.
Znajduje się w: Wakefield, Wielka Brytania
Dostawa:
Czas zmienny
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 156908312252
Ostatnia aktualizacja: 16-07-2025 16:44:29 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Strap Material
- Leather
- Closure
- Buckle
- Max Wrist Size
- 19.1-20 cm
- Strap Colour
- Black
- Dial Colour
- White
- Band/Strap
- Two-Piece Strap
- Department
- Men, Women, Unisex Adults
- Case Colour
- Silver
- Caseback
- Snap
- Bezel Type
- Fixed
- Watch Shape
- Rectangle
- Style
- Dress/Formal
- Features
- Chronograph
- Case Size
- 34 mm
- Case Material
- Stainless Steel
- Bezel Colour
- Silver
- Handmade
- No
- Movement
- Quartz
- Water Resistance
- 50 m (5 ATM)
- Seller Warranty
- No
- With Papers
- No
- With Service Records
- No
- Brand
- DKNY
- Type
- Wristwatch
- Model
- NY-1316
- With Original Box/Packaging
- No
- Theme
- Food & Drink
- With Manual/Booklet
- No
- Display
- Analogue
- Indices
- n/a
- Customised
- No
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
shandy133
99,7% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 3,0 tys.
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (1 343)
- Automatyczna opinia eBay- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZamówienie zostało zrealizowane – ze śledzeniem i na czas
- Automatyczna opinia eBay- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZamówienie zostało zrealizowane – ze śledzeniem i na czas
- s***m (72)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyItem arrived in good time. However the watch is clearly in need of a servicing as it keeps stop/starting or just keeps bad time. According to the seller the watch was fine when they had it. It could be a case of bad luck or damage in transit. Also the watch does have quite a few scratches which don't really show in the pictures (or the description). But I will say that the seller has been perfectly communicative and was ready to accept a return had I wished to do so.