Zdjęcie 1 z 5





Galeria
Zdjęcie 1 z 5





Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Sonda przetwornika ultradźwiękowego SonoSite C11x/8-5 MHz–
US $1 199,00
Około4 419,39 zł
lub Najlepsza oferta
Stan:
Używany
Przedmiot, który był poprzednio używany. Przedmiot może mieć oznaki drobnego zużycia, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Taki przedmiot mógł być egzemplarzem z ekspozycji lub został zwrócony do sprzedawcy po okresie użytkowania. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Bezpłatnie FedEx Ground / FedEx Home Delivery®.
Znajduje się w: Watsonville, California, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Śr, 6 sie a Pt, 8 sie do 94104
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 156937176385
Ostatnia aktualizacja: 20-06-2025 22:42:08 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- SonoSite
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
O tym sprzedawcy
Plsrsurfguru
100% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 14 tys.
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (4 606)
- c***u- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyfast shipping
- s***l (391)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyGreat communication
- t***t (92)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyItem was as described, arrived in good condition in a timely manner