Zdjęcie 1 z 3



Galeria
Zdjęcie 1 z 3



Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Oryginalna przewodowa klawiatura Lenovo SK-8845CR UltraNav USB - US English NOWA–
EUR 116,24
Około496,44 zł
lub Najlepsza oferta
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Dostępne: 2
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Nie ma wysyłki do: Stany Zjednoczone.
Znajduje się w: Shenzhen,Guangdong, Chiny
Dostawa:
Czas zmienny
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 156938741536
Ostatnia aktualizacja: 24-07-2025 12:25:03 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Custom Bundle
- No
- Color
- Black
- Brand
- Lenovo
- Type
- Standard
- Connectivity
- USB, Wired
- Model
- SK-8845
- Features
- Portable, Quiet Keys
- Keyboard Layout
- QWERTY (Standard)
- Country/Region of Manufacture
- China
- Marke
- Lenovo
- Produktart
- Mechanisch
- UPC
- Does Not Apply
- EAN
- Does Not Apply
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91440300319335494R
Informacje o bezpieczeństwie i dostępności
O tym sprzedawcy
gc_electronics_eu
95,9% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 15 tys.
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (1 744)
- n***l (1)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonySerious seller. Product came nicely packaged and included the covers to protect the delicate lens. Lens is fully working and have no complains.
- l***4 (54)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyAlles super, gerne wieder!!
- u***n (3062)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyHat Alles gut geklappt