Zdjęcie 1 z 1

Galeria
Zdjęcie 1 z 1

Masz taki przedmiot na sprzedaż?
HONDA CRF 450 X 2015 2016 WRENCH RABBIT KIT REVISIONE MOTORE ALBERO + PISTONE
EUR 745,81
Około3 166,92 zł
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Dostępne: 3
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
EUR 150,00 (około 636,94 zł) Spedizione internazionale economica.
Znajduje się w: Palermo, Włochy
Dostawa:
Szacowana między Pn, 18 sie a Pt, 29 sie do 94104
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 233352078753
Ostatnia aktualizacja: 30-01-2025 16:06:24 CET Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Marca
- Wrench Rabbit
- MPN
- WR101-179
- EAN
- Non applicabile
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
Numer VAT (NIP): IT 06598050828
Wystawiam faktury VAT.
Informacje o bezpieczeństwie i dostępności
O tym sprzedawcy
Ricambi Moto sas Lo Piccolo Pietro
96,8% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 373 tys.
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (127 905)
- o***i (34)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyConforme alla descrizione, nuovo, ottime condizioni, servizio celere.
- r***o (448)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyTutto ok ottimo venditore
- n***d (1)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyPrzedmiot nie doszedł wgl. Zamówiony dnia 24lipca ,napisane ze bd do 1sierpnia jest 11sierpnia i nadal nic. Z sprzedawcą bardzo trudno sie dogadać.