
Climate Changer™ Dog Fleece Jacket Strata Sz M Medium New With Tags
US $49,99US $49,99
Cz, 10 lip, 18:19Cz, 10 lip, 18:19
Zdjęcie 1 z 6






Galeria
Zdjęcie 1 z 6






Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Climate Changer™ Dog Fleece Jacket Strata Sz M Medium New With Tags
US $49,99
Około182,19 zł
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Bezpłatnie USPS Ground Advantage®.
Znajduje się w: Gainesville, Florida, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Pn, 18 sie a Pn, 25 sie do 94104
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 267162551129
Ostatnia aktualizacja: 26-03-2025 17:12:28 CET Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- Ruffwear
- Type
- Sweater
- Dog Size
- M
- Model
- Climate Changer ™ Strata
- Material
- Fleece
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
Allen's Vintage Sales
99,4% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 20 tys.
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (7 845)
Ten przedmiot (1)
Wszystkie przedmioty (7 845)
- m***m (3187)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyMy sister loved the jacket for her dog. Thanks for the super fast shipping too!
- f***6 (978)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyVery good.
- i***s (10650)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonySMOOTH transaction GREAT condition
- o***a (331)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyItem exactly as described, A+ seller. Thank you!