Masz taki przedmiot na sprzedaż?

THE ECONOMICS OF DEFENSE IN THE NUCLEAR AGE, Hitch and McKean, Atomic, War HC VG

uranskloman
(332)
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawca
W związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów UE o ochronie konsumentów nie mają zastosowania. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcej
US $8,50
Około31,33 zł
lub Najlepsza oferta
Stan:
Bardzo dobry
Cover and text in excellent condition. Binding and hinges excellent. Dust cover has chipping and ... Zobacz więcejinformacji o stanie
Odetchnij spokojnie. Zwroty są przyjmowane.
Wysyłka:
US $5,97 (około 22,00 zł) USPS Media MailTM.
Znajduje się w: Livermore, California, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Cz, 7 sie a Pn, 11 sie do 94104
Czas dostawy jest szacowany naszą metodą na podstawie odległości między kupującym a lokalizacją przedmiotu, wybranej usługi wysyłkowej, historii wysyłek sprzedawcy i innych czynników. Czasy dostawy mogą się różnić, szczególnie w okresach największego ruchu.
Zwroty:
Zwrot w ciągu 14 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
     Diners Club

Kupuj bez obaw

Gwarancja zwrotu pieniędzy eBay
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 275513221569
Ostatnia aktualizacja: 01-07-2025 21:39:47 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki

Parametry przedmiotu

Stan
Bardzo dobry
Książka była czytana i nie wygląda jak nowa, ale jest nadal w doskonałym stanie. Okładka bez wyraźnych uszkodzeń. Jeśli jest to książka z twardą oprawą, posiada ona obwolutę (o ile taka była). Egzemplarz bez brakujących lub uszkodzonych stron, bez zagnieceń lub naderwań oraz bez podkreśleń/zaznaczeń tekstu lub notatek na marginesach. Na wewnętrznej stronie okładki możliwe wpisy lub oznaczenia właściciela. Minimalne ślady używania. Aby poznać więcej szczegółów i opis uszkodzeń lub wad, zobacz aukcję sprzedającego. Zobacz wszystkie definicje stanuotwiera się w nowym oknie lub nowej karcie
Uwagi sprzedawcy
“Cover and text in excellent condition. Binding and hinges excellent. Dust cover has chipping and ...
Publication Year
1961
Format
Hardcover
Language
English
Book Title
The Economics of Defense in the Nuclear Age
Author
Charles Hitch and Roland McKean
Original Language
English
Publisher
Harvard University Press
Genre
Economics
Country/Region of Manufacture
Great Britain
Topic
Defense, Nuclear, Atomic, War

Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę

O tym sprzedawcy

uranskloman

100% opinii pozytywnychSprzedane przedmioty: 532

Dołączył: lip 2000
Zwykle odpowiada w ciągu 24 godzin
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Oceny szczegółowe

Średnia z ostatnich 12 miesięcy
Dokładność opisu
5.0
Przystępny koszt wysyłki
4.9
Szybkość wysyłki
5.0
Komunikacja
5.0

Opinie sprzedawcy (232)

Wszystkie oceny
Pozytywne
Neutralne
Negatywne
  • u***u (2)- Opinie wystawione przez kupującego.
    Ostatni miesiąc
    Zakup potwierdzony
    Amazing seller. Very happy.
    Odpowiedź od: uranskloman- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.
    Thank you very much for taking the time to leave such detailed positive feedback. Much appreciated. So glad the poster it found a good home.
  • v***h (61)- Opinie wystawione przez kupującego.
    Ostatnie 6 miesięcy
    Zakup potwierdzony
    Map is in amazing condition shipping was quick. Excellent eBay seller.
    Odpowiedź od: uranskloman- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.
    Thank you for taking the time to leave detailed positive feedback. Very much appreciated. Glad they found a good home. Please check out our other topo maps.
  • 9***c (262)- Opinie wystawione przez kupującego.
    Ostatnie 6 miesięcy
    Zakup potwierdzony
    Nice!
    Odpowiedź od: uranskloman- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.- Opinie, na które odpowiedział sprzedawca uranskloman.
    Thank you for taking the time to leave positive feedback. Much appreciated! Glad it found a good home. Please see our other posters.