Zdjęcie 1 z 5





Galeria
Zdjęcie 1 z 5





Masz taki przedmiot na sprzedaż?
MOTOROLA HT1250 UHF 403MHZ - 470MHZ DO SZYNKI + ŁADOWARKA, ANTENA, BATERIA–
GBP 135,20
Około663,16 zł
Stan:
Używany
Przedmiot, który był poprzednio używany. Przedmiot może mieć oznaki drobnego zużycia, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Taki przedmiot mógł być egzemplarzem z ekspozycji lub został zwrócony do sprzedawcy po okresie użytkowania. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Może nie być wysyłki do: Stany Zjednoczone. Zobacz opis przedmiotu lub skontaktuj się ze sprzedawcą w sprawie opcji wysyłki.
Znajduje się w: Wallington, Wielka Brytania
Dostawa:
Czas zmienny
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 277224318087
Ostatnia aktualizacja: 20-06-2025 16:04:37 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- Motorola
- Compatible Brand
- For Motorola
- Type
- Hand Held HT
- Compatible Model
- HT1250
- Band
- UHF
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
galen_2007
100% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 170
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (92)
- e***s (689)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyGreat item and delivery time. Superb!
- eBay automated Feedback- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyOrder completed successfully – tracked and on time
- o***n (147)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyAwesome item, great communication and quick delivery. Can't complain at all, keep up the good work.Pig Destroyer Phantom Limb SIGNED poster framed (nr 276581955950)