Zdjęcie 1 z 7







Galeria
Zdjęcie 1 z 7







Masz taki przedmiot na sprzedaż?
STAMPANTE B/N A4 LEXMARK MS410DN RETE USB 38PPM 600DPI 35S0230
EUR 55,00
Około234,27 zł
lub Najlepsza oferta
Stan:
““"LEGGERE CON ATTENZIONE" Prodotto testato e funzionante. Buone condizioni estetiche. Leggere ”... Zobacz więcejinformacji o stanie
Używany
Przedmiot, który był poprzednio używany. Przedmiot może mieć oznaki drobnego zużycia, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Taki przedmiot mógł być egzemplarzem z ekspozycji lub został zwrócony do sprzedawcy po okresie użytkowania. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Dostępne: 15Sprzedane: 41
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Wysyłka do: Stany Zjednoczone. Zobacz opis przedmiotu lub skontaktuj się ze sprzedawcą w sprawie opcji wysyłki.
Znajduje się w: Lariano, RM, Włochy
Dostawa:
Czas zmienny
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 326101917546
Ostatnia aktualizacja: 23-06-2025 07:50:25 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Używany
- Uwagi sprzedawcy
- Tecnologia
- Laser
- Tipo di ingresso
- Monocromatico
- Formati carta supportati
- A4 (210 x 297 mm)
- MPN
- 35S0230
- Caratteristiche
- Collegabile in rete
- Tipo
- Stampante standard
- Marca
- Lexmark
- Modello
- MS415DN
- Connettività
- Cavo, RJ-45 Ethernet
- Linea prodotto
- Lexmark MS
- Tipo di uscita
- Bianco e nero
- Velocità di stampa in nero
- 38 ppm
- Memoria
- 256 MB
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
Numer VAT (NIP): IT 06615531008
Informacje o bezpieczeństwie i dostępności
Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Ostrzeżenie: Produkt zawiera baterię guzikową lub pastylkową.Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
O tym sprzedawcy
NEWCAM IT
99,9% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 52 tys.
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (27 340)
Ten przedmiot (12)
Wszystkie przedmioty (27 340)
- 4***d (677)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyOggetto come da descrizione
- e***r (40)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyVenditore serio, gentile e disponibile, lo consiglio senza ombra di dubbio.
- t***o (61)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyTUTTO OK!!! CONSIGLIATISSIMO!!!
- s***a (168)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyOttimo acquisto qualita/prezzo, grazie.
- 0***l (21)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyOttimo
- r***b (24)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyOttimo stato, batteria buona