Zdjęcie 1 z 2


Galeria
Zdjęcie 1 z 2


Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Plantanicals ~ Szampon i odżywka zwiększająca objętość z ceramidami roślinnymi i olejem migdałowym–
19,50 USD
Około71,05 zł
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Dostępne: 3
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
13,20 USD (około 48,10 zł) USPS Ground Advantage®.
Znajduje się w: Wichita, Kansas, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między So, 23 sie a Pt, 29 sie do 94104
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 326470116297
Ostatnia aktualizacja: 08-07-2025 15:59:43 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Size
- 11.8 fl oz Each
- Ingredients
- Argan Oil, Coconut Oil, Almond Oil
- Hair Type
- Damaged Hair
- MPN
- N/A
- Styling Effect
- Shine, Volumizing
- Active Ingredients
- Ceramide
- Brand
- Beauty Mark
- Department
- Unisex
- Type
- Shampoo/Conditioner Set
- Volume
- 350 ml Each
- Formulation
- Gel
- Features
- Paraben-Free, Silicone-Free, Vegan, Dye Free
- Scent
- Almond
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Product Line
- Plantanicals
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
crowder-country-bargains
100% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 202
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (61)
- i***n (175)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyI received my item a few days later than expected I don’t know why it doesn’t say delivered? Love using this face wash again!
- o***d (232)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyBasically as described though I would not consider them shoes for dancing given the rubber outsoles. Well packed and arrived in 5 days.
- r***o (408)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyGreat product, easy transaction.