
Mannesmann Komórka D2 Prywatna karta SIM #2
1,00 EUR1,00 EUR
Pn, 30 cze, 19:29Pn, 30 cze, 19:29
Zdjęcie 1 z 2


Galeria
Zdjęcie 1 z 2


Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Mannesmann Komórka D2 Prywatna karta SIM #2–
Stan:
Używany
Przedmiot, który był poprzednio używany. Przedmiot może mieć oznaki drobnego zużycia, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Taki przedmiot mógł być egzemplarzem z ekspozycji lub został zwrócony do sprzedawcy po okresie użytkowania. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Zakończona: 30-06-2025 19:29:41 CEST
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
Nie ma wysyłki do: Stany Zjednoczone.
Znajduje się w: Bayern , Niemcy
Dostawa:
Czas zmienny
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 357175098281
Parametry przedmiotu
- Stan
- Marke
- Mannesmann
- Produktart
- Prepaid Daten
- Mobilfunkbetreiber
- D2
- Startguthaben
- £0
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
kinoigel
100% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 1,2 tys.
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (628)
- u***n (351)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyTipTop wie immer👍
- e***s (1379)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyalles bestens, top
- e***s (709)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyAnother GREAT experience with this seller! As usual, as described with quick shipping!! Would do business again!!! Eine weitere GROSSARTIGE Erfahrung mit diesem Verkäufer! Wie üblich, wie beschrieben mit schnellem Versand!! Würde wieder Geschäfte machen!!!