Zdjęcie 1 z 1

Galeria
Zdjęcie 1 z 1

Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Intel Xeon E5-2660 v4 2,0GHz 14-rdzeniowy SR2N4 LGA2011-3 35MB Cache | Używany procesor–
EUR 10,38
Około44,11 zł
Stan:
“Used – Fully FunctionalTested & working perfectly.”
Używany
Przedmiot, który był poprzednio używany. Przedmiot może mieć oznaki drobnego zużycia, ale jest w pełni sprawny i działa zgodnie z przeznaczeniem. Taki przedmiot mógł być egzemplarzem z ekspozycji lub został zwrócony do sprzedawcy po okresie użytkowania. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego, w tym informacje o uszkodzeniach i wadach.
Dostępne: 2Sprzedane: 9
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Zwroty:
Zwrot w ciągu 14 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 357217625801
Ostatnia aktualizacja: 18-08-2025 11:47:49 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Używany
- Uwagi sprzedawcy
- “Used – Fully FunctionalTested & working perfectly.”
- Brand
- Intel
- Clock Speed
- 2 GHz
- Processor Model
- E5-2660v4
- Prozessormodell
- Intel
- Marke
- Intel
- EAN
- Does not apply
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91440300MADXMHR41F
O tym sprzedawcy
youxia0605
100% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 714
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (118)
Ten przedmiot (2)
Wszystkie przedmioty (118)
- a***t (438)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyProcessor is good.
- t***e (1385)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyAll ok, Thanks
- 3***l (183)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyCame quickly and as described.
- 5***r (268)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyGreat Quality. Came on time. And perfectly working. It helps my Acer Aspire L3600 run faster
- d***_ (167)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyGreat CPU! Fast performance, easy installation, and a noticeable boost in speed. Very happy with the purchase!