Zdjęcie 1 z 13













Galeria
Zdjęcie 1 z 13













Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Męska bawełniana kurtka w stylu vintage Dobby Japońska Kendo Sashiko Blezer Odzież robocza–
125,00 USD
Około447,64 zł
Stan:
Nowy bez metki
Ten przedmiot jest fabrycznie nowy i nigdy nie był noszony, ale nie ma metek lub brakuje oryginalnego opakowania. Przedmiot nie ma wad ani niedoskonałości.
Wybierz Color
Wybierz Sizing
Ostatnia sztuka
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
23,95 USD (około 85,77 zł) USPS Priority Mail®.
Znajduje się w: Stafford, Virginia, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Śr, 8 paź a Śr, 22 paź do 94104
Zwroty:
Zwroty nie są przyjmowane.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 388680452694
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- Unbranded
- Size Type
- Regular
- Outer Shell Material
- Cotton
- Type
- Blazer
- Department
- Men
- Occasion
- Workwear
- Size
- Variation
- Style
- Jacket
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
O tym sprzedawcy
Desney's Vision
99,6% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 2,2 tys.
Zarejestrowany jako prywatny sprzedawcaW związku z tym prawa konsumenckie wynikające z przepisów EU o ochronie konsumentów nie obowiązują. W przypadku większości zakupów nadal obowiązuje Ochrona kupujących eBay. Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Opinie sprzedawcy (899)
- Automatyczna opinia eBay- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZamówienie zostało zrealizowane – ze śledzeniem i na czas
- o***e (527)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyAs shown, quick shipping.
- h***7 (58)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatni miesiącZakup potwierdzonyDid I make the grade as career military, civilian, and government law enforcement officer and may I expect inclusion in your elite fraternity of ring bearers? I have received all recognition at all of my stages of career development and would be honored if you would consider l allowing me to receive my ring at the first opportunity. Dr. S. Michael Huszar M.D.