Zdjęcie 1 z 4




Galeria
Zdjęcie 1 z 4




Masz taki przedmiot na sprzedaż?
Create 365 The Happy Planner Deco Pen Fitness 3 wkłady Taśma dekoracyjna–
US $15,50
Około56,41 zł
lub Najlepsza oferta
Stan:
Nowy
Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Wysyłka:
US $6,22 (około 22,64 zł) USPS Ground Advantage®.
Znajduje się w: West Stockholm, New York, Stany Zjednoczone
Dostawa:
Szacowana między Cz, 21 sie a Pn, 25 sie do 94104
Zwroty:
Zwrot w ciągu 30 dni. Za wysyłkę zwrotną płaci kupujący. Jeśli użyjesz etykiety wysyłkowej eBay, jej koszt zostanie potrącony z kwoty zwrotu pieniędzy.
Płatności:
Kupuj bez obaw
Sprzedawca ponosi pełną odpowiedzialność za wystawienie tej oferty sprzedaży.
Nr przedmiotu eBay: 396133640182
Ostatnia aktualizacja: 20-06-2025 12:12:35 CEST Wyświetl wszystkie poprawkiWyświetl wszystkie poprawki
Parametry przedmiotu
- Stan
- Brand
- Me & My Big Ideas
- Color
- White
- Type
- Decorative Tape
- Featured Refinements
- The Happy Planner
- MPN
- Does Not Apply
- UPC
- Does not apply
Opis przedmiotu podany przez sprzedawcę
Informacje o sprzedawcy-firmie
O tym sprzedawcy
Red Barn Planning
98,3% opinii pozytywnych•Sprzedane przedmioty: 525
Zarejestrowany jako sprzedawca-firma
Opinie sprzedawcy (133)
- i***e (261)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyGreat price and product quality
- y***0 (850)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyFast shipping, perfect!
- 2***2 (171)- Opinie wystawione przez kupującego.Ostatnie 6 miesięcyZakup potwierdzonyFriendly and generous seller. Item was well-packaged and arrived as expected 🙂