Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Korzystanie z serwisu na równych zasadach


Oferty sprzedaży na eBay mają łączyć sprzedawców z kupującymi w celu zawarcia transakcji. Prawdopodobieństwo zakupu jest większe, gdy kupujący nie muszą wyszukiwać spośród ofert niezwiązanych z tym, czego szukają.

Aby ułatwić sprzedawcom oferowanie szerokiego asortymentu towarów, umożliwiamy bezpłatne lub tanie wystawianie ofert , dzięki czemu sprzedawcy nie ponoszą ryzyka , jeśli towar miałby się nie sprzedać. Niemniej jednak, oferty, które nigdy nie generują sprzedaży (konwersji) mogą być szkodliwe dla eBay jako rynku.

Co oznacza korzystanie z serwisu na równych zasadach?

Oferty, które nie generują sprzedaży przez długi okres czasu po ich udostępnieniu, utrudniają kupującym znalezienie tego, czego szukają. Może to być niesprawiedliwe dla innych sprzedawców, których oferty mogą być z tego powodu mniej widoczne w wynikach wyszukiwania. Dlatego też możemy poprosić sprzedawców mających bardzo dużą liczbę ofert, z których znacząca część przez długi okres czasu nie generuje sprzedaży, o podjęcie kroków w celu zwiększenia ich konwersji, usunięcie ofert o niskiej konwersji lub zapłatę dodatkowych opłat w zamian za utrzymanie tych ofert.

Jeśli skontaktujemy się z Tobą, poprosimy o sprawdzenie ofert o niskiej konwersji i podjęcie kroków w celu jej zwiększenia. Możesz sprawdzić porady, jak zoptymalizować oferty sprzedaży lub rozważyć rezygnację z ofert, które nie generują sprzedaży. Sprawdź, czy Twoje oferty spełniają te wytyczne.

Jeśli po otrzymaniu naszego powiadomienia nie uda Ci się zwiększyć konwersji zgodnie z naszymi zaleceniami, zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty na podstawie tych zasad, których szczegóły przekażemy minimum 30 dni przed naliczeniem takich opłat. Zastrzegamy sobie także prawo do zakończenia niektórych lub wszystkich Twoich ofert.

Wprowadziliśmy te zasady, aby pomóc kupującym w znalezieniu tego, czego szukają, zapewnić sprawiedliwe zasady korzystania z serwisu i pomóc Ci skutecznie sprzedawać.


Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi

Pokrewne tematy Pomocy