Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Korzystanie z wielu kont

Zasady

Użytkownicy mogą korzystać z wielu kont eBay z różnych powodów, np. z jednego do kupowania i drugiego do prowadzenia sprzedaży lub z oddzielnych kont do sprzedawania rożnych typów produktów. 

Niezależnie od tego, ile kont posiadają nasi użytkownicy, od wszystkich oczekujemy efektywnego zarządzania kontami, aby spełniały one najwyższe standardy obowiązujące sprzedawców i kupujących. Standardy i reguły dotyczące obsługi, wyników i ryzyka, stosowania najlepszych rozwiązań dotyczą każdego konta i pomagają zachować bezpieczeństwo i wygodę korzystania z serwisu eBay.

Od użytkowników oczekujemy, że szybko rozwiążą zaistniałe problemy i wypełnią nasze zalecenia dotyczące przywracania zgodności konta z wymaganiami, zanim będą sprzedawać lub kupować za pośrednictwem innych posiadanych kont.

Postępuj zawsze zgodnie z naszymi zasadami. Jeśli je złamiesz, możemy podjąć wobec Ciebie różne działania, w tym ograniczyć Ci możliwość kupowania i sprzedawania przedmiotów lub zawiesić Twoje konto.

Wytyczne dla użytkowników

Dozwolone

  • Użytkownicy mogą mieć wiele kont w serwisie eBay.

  • Rozumiemy, że istnieją różne powody posiadania więcej niż jednego konta.

Niedozwolone

  • Rejestrowanie nowych kont lub

  • Korzystanie z innych posiadanych kont, aby uniknąć ograniczeń sprzedaży i kupowania lub innych konsekwencji naruszenia zasad.

  • Niezależnie od tego, ile kont posiadają nasi użytkownicy, od wszystkich oczekujemy efektywnego zarządzania kontami, postępowania zgodnie z regułami i dołożenia wszelkich starań, aby korzystanie z serwisu było bezpieczne.

  • Postępowanie zgodnie z tymi wytycznymi pomaga spełnić najwyższe standardy obowiązujące sprzedawców i kupujących.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi