Przejdź do głównej treści
Stan

Fabrycznie nowy

Przedmiot, który nie był nigdy otwierany ani wyjmowany z fabrycznego opakowania (jeśli takie było). Przedmiot oryginalnie zafoliowany (jeśli taki był). Więcej szczegółów znajdziesz w aukcji sprzedającego.

Jak nowy

Przedmiot wygląda jakby został przed chwilą rozpakowany. Brak widocznych śladów używania. Przedmiot jest pod każdym względem w idealnym i nienaruszonym stanie. Więcej szczegółów i opis uszkodzeń lub wad znajdziesz w aukcji sprzedającego.

Bardzo dobry

Przedmiot był używany, ale nadal jest w bardzo dobrym stanie. Brak uszkodzeń pudełka lub okładki przedmiotu, brak zadrapań, zarysowań, pęknięć czy dziur. Do przedmiotu załączone są okładka i książeczka. Kaseta VHS lub płyta DVD ma pudełko. Gra ma instrukcję obsługi oraz pudełko. Ząbki przytrzymujące płytę w pudełku są nienaruszone. Minimalne ślady używania od zewnętrznej strony przedmiotu. Płyta CD/DVD nie przeskakuje. Obraz na kasecie VHS nie skacze/nie śnieży. Więcej szczegółów i opis uszkodzeń lub wad znajdziesz w aukcji sprzedającego.

Dobry

Przedmiot w dobrym stanie, chociaż nosi ślady używania. Mogą występować minimalne uszkodzenia pudełka, w tym zadrapania lub pęknięcia, lub okładki przedmiotu, w tym zadrapania, zarysowania lub pęknięcia. Płyta CD ma okładkę i książeczkę. Kaseta VHS lub płyta DVD ma pudełko. Gra ma instrukcję obsługi. Płyta CD/DVD nie przeskakuje. Obraz na kasecie VHS nie skacze/nie śnieży. Więcej szczegółów i opis uszkodzeń lub wad znajdziesz w aukcji sprzedającego.

Do przyjęcia

Przedmiot nosi wyraźne i znaczne ślady używania, ale nadal działa, jak należy. Pudełko VHS/DVD może być rozerwane lub z dziurami. Gra może nie zawierać instrukcji ani pudełka. Więcej szczegółów i opis uszkodzeń lub wad znajdziesz w aukcji sprzedającego.