Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Sprzedaż w Sklepach eBay

Subskrybując Sklep eBay, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby utworzyć centralny punkt, w którym kupujący mogą się dowiedzieć o Tobie i sprzedawanych przez Ciebie produktach. Otrzymasz zaawansowane narzędzia pomocne w projektowaniu Sklepu, funkcje marketingowe i raportowania oraz dostęp do indywidualnej, bezpłatnej obsługi klienta. Dowiedz się, jak zacząć korzystać ze Sklepów eBay.

Rozwiąż problem

 
Zacznij od zapoznania się ze sposobem funkcjonowania Sklepów eBay. Na stronie głównej eBay wejdź w zakładkę Sklepy, a następnie kliknij znajdujące się po prawej stronie łącze Otwórz Sklep. Przeczytaj informacje na stronie Co to jest Sklep eBay?. Gdy zechcesz otworzyć Sklep, kliknij przycisk Otwórz Sklep już teraz!.
 
Zadbaj o to, aby podczas Twojego urlopu kupujący się nie rozczarowali z powodu konieczności długiego oczekiwania na dostawę kupionych przedmiotów. Zanim rozpoczniesz urlop, przejdź do sekcji Moje wiadomości na stronie Mój eBay, kliknij opcję Zmień ustawienia w lewej kolumnie i przewiń do sekcji Ustawienia Sklepu podczas urlopu. Dowiedz się więcej o urlopowej przerwie w działaniu Sklepu.

Tematy Pomocy

Informacje podstawowe

 

Zarządzanie Sklepem

 

Marketing Sklepu

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi

Rules & policies