Artykuł na 2 min

Płacenie przez PayPal

Jeśli masz konto PayPal, możesz go użyć, żeby zapłacić za przedmioty kupione na eBay.

Aby zapłacić przez PayPal, wybierz PayPal jako formę płatności podczas realizacji transakcji i podaj dane konta. Jeśli chcesz zapisać dane, aby móc korzystać z nich w przyszłości, zaznacz pole Zapamiętaj mnie.

Jeśli nie masz konta PayPal, możesz je założyć na stronie PayPal.

Więcej informacji o płaceniu przez PayPal znajdziesz na stronie zasad dotyczących form płatności.

Wskazówka
Potrzebujesz pomocy z płatnością przez PayPal? Skontaktuj się bezpośrednio z serwisem PayPal, wybierając Pomoc u dołu dowolnej strony PayPal.

Problemy z płatnością przez PayPal na eBay

Jeśli masz problem z płatnością przez PayPal, skontaktuj się najpierw ze sprzedawcą, aby powiadomić go, że płatność może się opóźnić. Jeśli poniższe porady dotyczące rozwiązywania problemów nie pomogą, skontaktuj się bezpośrednio z serwisem PayPal.

  • Przejdź do swojego konta PayPal i sprawdź szczegóły dotyczące płatności
  • Wybierz inną formę płatności na swoim koncie PayPal, a jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z serwisem PayPal 
  • Jeśli korzystasz ze starszej wersji przeglądarki, która nie jest wystarczająco bezpieczna do wykonywania płatności lub zarządzania formami płatności, spróbuj zaktualizować przeglądarkę lub wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie na swoim urządzeniu

Jeśli płatność jest widoczna na koncie PayPal jako oczekująca, sprzedawca nie zaakceptował jeszcze płatności. Skontaktuj się ze sprzedawcą i Obsługą klienta PayPal - otwiera się w nowym oknie lub na nowej karcie, aby uzyskać więcej informacji.

Jak kupować na eBay bez korzystania z PayPal

Jeśli nie masz konta PayPal, sprawdź opcje płatności za przedmioty, zanim dokończysz zakupy. Możesz także płacić kartą kredytową i debetową oraz przez Apple Pay i Google Pay

Dowiedz się więcej o tym, jak płacić kuponami.

Jeśli masz problem, płacąc przez PayPal za kupiony przedmiot, spróbuj użyć innej formy płatności.

Czy ten artykuł był pomocny?

Pokrewne tematy pomocy