Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Dlaczego moja aukcja została usunięta w ramach program VeRO?

Program Posiadaczy Praw Własności (VeRO) pozwala posiadaczom praw własności intelektualnej wnioskować o usunięcie z eBay ofert z przedmiotami lub materiałami naruszającymi ich prawa.

Posiadacze praw własności intelektualnej mogą żądać usunięcia ofert, które zgodnie z ich pisemnym oświadczeniem naruszają ich prawa. Do naruszeń praw własności intelektualnej zaliczamy m. in. naruszenia praw do znaków towarowych i praw autorskich. Przykład: torebka zawiera logo (znak towarowy) właściciela praw, ale nie została wyprodukowana przez tę firmę.

Aby aukcja mogła zostać przez nas usunięta, właściciel praw musi wypełnić odpowiedni formularz. Dokument ten potwierdza prawa tej osoby do zgłaszania naruszeń oraz pozwala nam zidentyfikować ofertę, która ma zostać usunięta. W przypadku usunięcia Twojej oferty otrzymasz e-mail z wyjaśnieniem przyczyn jej usunięcia.

Niestety, nie możemy żądać od właścicieli praw wskazywania dokładnych przyczyn usunięcia ich ofert. Wymagamy jednak przedstawienia kontaktowych adresów e-mail. Adres e-mail posiadacza praw znajdziesz w powiadomieniu o usunięciu Twojej oferty.

Jeśli uważasz, że Twoja oferta została usunięta bezpodstawnie, skontaktuj się z właścicielem praw własności intelektualnej > Uczestnicy programu VeRO

Masz pytania lub nie rozumiesz, dlaczego usunęliśmy Twoją ofertę?
Skontaktuj się z nami
Właściciel praw błędnie poprosił o usunięcie Twojej oferty?
Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi