Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Popraw wyniki sprzedaży: zarządzaj zapasami towaru

Problemy z zapasami przedmiotu

Zanim wystawisz coś na sprzedaż lub sfinalizujesz transakcję, sprawdź, czy masz ten towar na stanie. Jeżeli nie możesz zakończyć transakcji, ponieważ zabrakło Ci towaru, może to negatywnie wpłynąć na ocenę Twojego poziomu obsługi. Aby uniknąć takich sytuacji:

Masz aukcję ważną do odwołania, ale czasem kończą Ci się zapasy przedmiotu

  • Na stronie Mój eBay > Ustawienia serwisu włącz opcję Brak zapasów. Aukcja przestanie być widoczna w wynikach wyszukiwania, gdy skończą Ci się zapasy towaru. Gdy zwiększysz ilość towaru, aukcja będzie znowu widoczna.

Nie wiesz, ile sztuk towaru masz dostępnych na sprzedaż

Masz tylko kilka przedmiotów lub masz produkt jedyny w swoim rodzaju

  • Unikaj wystawiania towaru na sprzedaż w wielu miejscach w tym samym czasie.

Twój przedmiot jest już niedostępny

  • Jeśli chwilowo nie masz zapasu towaru i włączyłeś(łaś) opcję Brak zapasów w swoich ofertach ważnych do dowołania, ustaw ilość przedmiotu na 0. W przeciwnym razie zakończ aukcję.

  • Jeśli dokonano już zakupu, od razu powiadom kupującego, że towar nie jest dostępny do natychmiastowej dostawy i kiedy będzie znowu dostępny. Lub anuluj transakcję i zwróć pieniądze.

  • Aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, w Mój eBay > Ustawienia serwisu włącz opcję Brak zapasów dla ofert ważnych do odwołania i dopilnuj, aby ilość towaru odpowiadała ilości dostępnej w magazynie. Gdy stan zapasów chwilowo osiągnie 0, Twoja aukcja nie będzie dostępna w wynikach wyszukiwania, ale pozostanie aktywna. Gdy zwiększysz ilość towar, aukcja będzie znowu widoczna.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi