Pomoc
Pomoc
Przeszukaj Pomoc Przeszukaj Pomocporady
Wpisz szukane słowo

Jak znaleźć swoją ofertę sprzedaży

Twoja oferta sprzedaży może nie być widoczna w wynikach wyszukiwania według słów kluczowych lub kategorii tuż po jej wystawieniu. Na ogół oferty powinny być widoczne w wynikach wyszukiwania w ciągu 24h od wystawienia, ale niekiedy może to potrwać dłużej.

Jak znaleźć swoją ofertę

  • Wyszukaj według nr przedmiotu: Kliknij łącze Wyszukiwanie zaawansowane u góry dowolnej strony eBay a następnie łącze Według numerów przedmiotów w lewym menu. Jeśli nie znasz numeru przedmiotu, odszukaj go w wiadomości potwierdzającej wystawienie go na sprzedaż lub na stronie Mój eBay.

  • Wyszukaj według sprzedawcy: Kliknij łącze Wyszukiwanie zaawansowane u góry dowolnej strony eBay a następnie łącze Według sprzedawców w lewym menu.

  • Wyświetl ofertę w Mój eBay: Przejdź do Mój eBay > Sprzedawanie > Sprzedawane.

Jeśli nie możesz znaleźć swojej oferty

Jeśli minęło już minimum 24h i nadal nie znajdujesz swojej oferty według słów kluczowych lub kategorii:

  • Sprawdź, czy w nazwie przedmiotu nie ma błędów: Unikaj znaków specjalnych (np. *, !, /, @) i sprawdź, czy 2 słowa nie zostały napisane łącznie, na przykład PlakatBeatlesów zamiast Plakat Beatlesów. Dowiedz się, jak wprowadzić zmiany w swojej aukcji.

  • Sprawdź, czy Twój przedmiot jest dozwolony na eBay: Przedmioty niedozwolone lub naruszające nasze zasady nie są widoczne w wynikach wyszukiwania > Przedmioty zabronione i objęte ograniczeniami.

  • Jeśli wystawiasz w Sklepie eBay, sprawdź, czy wyszukiwanie obejmuje Sklepy.

  • Upewnij się, że szukasz słów, które występują w nazwie i/lub opisie przedmiotu. Przedmiot nie będzie widoczny w wynikach wyszukiwania dla "odtwarzacz DVD", jeśli w jego nazwie i/lub opisie nie ma słów DVD i odtwarzacz.

  • Sprawdź w Mój eBay. Jeśli wystawiasz zduplikowane aukcje z licytacją, w Mój eBay > Sprzedawanie zobaczysz komunikat, iż Twoja aukcja będzie widoczna na eBay, gdy otrzymasz ofertę w aktywnej licytacji identycznego przedmiotu. Aby zobaczyć listę zduplikowanych aukcji z licytacją, które nie są widoczne na eBay, w sekcji kliknij łącze Zduplikowane aukcje z licytacją niewidoczne dla kupujących w Mój eBay > Sprzedawane.

Jak znaleźć swoją ofertę po jej zakończeniu

  1. Kliknij Mój eBay u góry dowolnej strony eBay.

  2. Kliknij zakładkę Działania i przejdź do Sprzedawane > Sprzedane lub Niesprzedane.

Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli w Pomocy nie ma tematów, których szukasz, zadaj pytanie.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz do nas

 Kontakt z nami

Zapytaj użytkowników

Uzyskaj pomoc w Centrum odpowiedzi