Poznaj nowe Wiadomości w wersji klasycznej serwisu

Co musisz wiedzieć

Już wkrótce w wersji klasycznej serwisu (na komputer) zobaczysz swoje wiadomości z kupującymi w nowym interfejsie. Nowe Wiadomości są równie łatwe w użyciu, jak nowoczesne komunikatory, a ulepszone wyszukiwanie pomoże Ci szybko znaleźć w wiadomościach potrzebne informacje. Dzięki tym zmianom będzie Ci łatwiej komunikować się z kupującymi i zarządzać wiadomościami.

Prosty i przejrzysty interfejs

Gdy pojawi się potrzeba udzielenia odpowiedzi na pytanie lub kontaktu z kupującym, wszystkie poprzednie wiadomości znajdziesz w tym samym wątku, co da Ci wgląd w kontekst rozmowy bez konieczności przeglądania wielu wiadomości. Układ skrzynki odbiorczej jest teraz bardziej przejrzysty i ułatwia przeglądanie folderów. Prosty i nowoczesny interfejs jest łatwy w użyciu i wprowadza w wersji klasycznej wygodę, którą znacie już z aplikacji mobilnej.

Co dalej?

Zmiany te będą widoczne od lipca. Jeśli chcesz wypróbować nowe Wiadomości wcześniej, kliknij łącze Wypróbuj teraz w górnej części skrzynki odbiorczej. Klasyczne Wiadomości będą nadal dostępne przez kilka następnych miesięcy - masz więc czas na zapoznanie się z nowym interfejsem.