Weryfikacja Autentyczności eBay

Na potrzeby prywatnej i biznesowej sprzedaży sneakersów, torebek i luksusowych zegarków do Niemiec

Większe zaufanie, więcej możliwości sprzedaży

Niezależnie od tego, czy chodzi o luksusowe zegarki, modne luksusowe torebki, czy też limitowane edycje sneakersów, kupujący chcą mieć pewność, że kupują oryginalny przedmiot w stanie odpowiadającym opisowi, zwłaszcza w przypadku większych wydatków.

Dlatego eBay zapewnia bezpłatną Weryfikację Autentyczności luksusowych zegarków, torebek i butów sportowych

Program w skrócie

Program Weryfikacja Autentyczności eBay jest skierowany do wszystkich sprzedawców – prywatnych i działających jako firma – z Niemiec, Polski, Austrii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Holandii i Belgii.

  • Kwalifikujące się kategorie: Zegarki, Sneakersy, Torebki*
  • Przedmioty wystawione w kwalifikujących się kategoriach na: ebay.at, ebay.be, ebay.de, ebay.es, ebay.fr, ebay.it, ebay.nl. ebay.pl
  • Przedmioty sprzedane kupującym z Niemiec
  • Serwis transakcji: eBay.de
  • Lokalizacja przedmiotu i sprzedawcy: Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Holandia, Austria, Polska, Belgia
  • Lokalizacja kupującego: Niemcy

Weryfikacja Autentyczności jest automatycznie stosowana w przypadku nowych i używanych sneakersów (butów sportowych) wybranych marek w cenie od 100 EUR oraz poniżej 100 EUR w przypadku wybranych przedmiotów.

Ponadto w ramach Weryfikacji Autentyczności rzeczoznawcy sprawdzają autentyczność torebek wybranych marek w cenie od 500 EUR oraz luksusowych zegarków w cenie od 1800 EUR.

Jak to działa

1

Wszystkie oferty sprzedaży kwalifikujące się do programu są oznaczone niebieskim logiem „Z Weryfikacją Autentyczności” (gdy są wyświetlane na ebay.de). Gdy przedmiot sprzeda się, wysyłasz go do rzeczoznawcy.

2

Zespół rzeczoznawców sprawdza autentyczność przedmiotu i porównuje stan rzeczywisty z informacjami zawartymi w opisie przedmiotu.

3

Po pomyślnym przejściu Weryfikacji Autentyczności przedmiot jest bezpiecznie wysyłany do kupującego usługą wysyłkową ze śledzeniem przesyłki. eBay pokrywa te koszty wysyłki – nawet w przypadku zwrotów.

Korzyści dla Ciebie

Dzięki Weryfikacji Autentyczności Twoje oferty sprzedaży luksusowych zegarków, torebek i markowych sneakersów (butów sportowych) są jeszcze bardziej atrakcyjne. Czego możesz oczekiwać:

Większe możliwości sprzedaży

dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twoich ofert

Bezpieczeństwo sprzedaży:

zwroty również podlegają Weryfikacji Autentyczności, co zapewnia ochronę przed oszustwami i nieuzasadnionymi reklamacjami

Bezpieczeństwo kupujących

Przedmiot jest sprawdzany, aby zapewnić, że jest oryginalny, a jego rzeczywisty stan jest zgodny z opisem

Bez dodatkowych kosztów

Weryfikacja Autentyczności jest bezpłatna