Zwiększone bezpieczeństwo konta i dodatkowa opcja wypłat

Zwiększamy bezpieczeństwo Twojego konta

Dodajemy kolejne zabezpieczenia do Twojego konta eBay, aby lepiej chronić Twoje informacje osobiste i finansowe. W związku z tym, podczas niektórych Twoich działań na eBay możemy poprosić Cię o dodatkową weryfikację, w tym o ponowne podanie danych logowania lub jednorazowego kodu wysłanego na Twój numer SMS-em.

Takie wzmocnienie bezpieczeństwa pomaga nam również działać zgodnie z przepisami obowiązującymi w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej.

Wypłaty na żądanie

Gdy dodatkowe zabezpieczenia obejmą Twoje konto i jeśli wybierzesz, że chcesz otrzymywać wypłaty co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc, w każdej chwili będziesz mógł/mogła zlecić wypłatę na żądanie bez oczekiwania na kolejną zaplanowaną wypłatę. W razie potrzeby możesz wybrać otrzymywanie wypłat tylko na żądanie. Twój bank udostępni Ci środki zgodnie z normalnym czasem przetwarzania operacji. Więcej o otrzymywaniu płatności za sprzedaż

Pamiętaj, że wybór dłuższego harmonogramu wypłat może ułatwić rozliczenia oraz dać więcej czasu na zgromadzenie środków do wykorzystania na pokrycie kosztów sprzedaży, takich jak zwroty pieniędzy.